دسته‌بندی نشده

۶ ترکیب جذاب با رنگ سال ۲۰۲۲

1.رنگ لباس سال ۲۰۲۲، ترکیب زیبایی و آرامش بر تن شما!

 

رنگ لباس سال 2022

 

شرکت پنتون برای انتخاب یا بهتر بگوییم، تولید رنگ سال ۲۰۲۲ بدون برنامه‌ریزی عمل نکرده است. شرکت‌های حوزه لباس و مد هم قبلا از این انتخاب شرکت پنتون باخبر بودند و شما می‌توانید اثر آن را در ست‌های کالکشن پاییز و زمستان سال ۲۰۲۱ هم مشاهده کنید. یکی از بهترین مثال‌ها در این‌ خصوص، کالکشن جدید برند والنتینو است؛ همین‌طور برندهایی مانند ایو سن لورن و ژیوانشی نیز در کالکشن پاییزه و زمستانی سال ۲۰۲۱ خود از این رنگ خاص و زیبا در لباس های خود استفاده کرده‌اند. همچنین بسیاری از سلبریتی‌ها هم طی این فصل از رنگ لباس سال ۲۰۲۲ در طراحی‌های خود استفاده کرده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به حضور لیدی گاگا با لباس بنفش منحصربه فردش در مراسم فرش قرمز فیلم جنجال‌برانگیز خانه‌ی گوچی اشاره کرد.

2.ست کردن رنگ بنفش برای سال جدید

 

رنگ بنفش

به‌طور کلی، قواعدی که برای ست کردن رنگ بنفش وجود دارد برای رنگ لباس سال ۲۰۲۲ هم صادق است اما این را در نظر داشته باشید که بنفش وری پری (Very Peri) ترکیب جالبی دارد که بیشتر به آبی نزدیک است تا قرمز و همین موضوع باعث می‌شود تا ست کردن آن به سادگی دیگر رنگ‌های هم‌خانواده‌اش نباشد. از طرف دیگر، چون این رنگ به رنگ‌های پاستلی هم نزدیکی دارد، می‌توان بنفش خاص امسال را با آن‌ها هم ست کرد؛ به‌خصوص زرد و سبز پاستلی با رنگ سال ۲۰۲۲ ترکیب‌های جالبی می‌سازند.

3.ست بنفش و صورتی، دخترانه‌ی دخترانه

 

 

رنگ لباس سال ۲۰۲۲ را هم می‌توان مثل دیگر تنالیته‌های رنگ بنفش با صورتی ست کرد. با این تفاوت که احتمالا از دیگر ترکیب‌های ست بنفش و صورتی، آرام‌تر و باوقارتر است؛ بنابراین، اگر به‌دنبال یک ترکیب دخترانه‌ی شیک هستید که چندان هم توی چشم نباشد، ست صورتی و بنفش وری پری می‌تواند ایده‌ی خوبی باشد.

4.ست رنگ لباس سال ۲۰۲۲ با دیگر تنالیته‌های بنفش!

 

 

بنفش مخصوص امسال نه‌تنها در استایل مونوکروم که در ترکیب با انواع دیگر رنگ بنفش هم چیزی کم و کسر ندارد. می‌توانید با خیال راحت آن را با بنفش‌های تیره‌تر در دو سر طیف قرمز و آبی ست کنید و مطمئن باشید که آنچه انتخاب کرده‌اید، در کنار هم یک ترکیب فوق‌العاده را خواهد ساخت. اگر از طرفداران پر و پا قرص رنگ بنفش هستید، امسال سال شماست و می‌توانید هرچقدر دوست دارید، از این رنگ در استایلتان استفاده کنید!

5.ست آبی و بنفش ترکیبی سرشار از امید و آرامش‌

 


در جست‌وجوی آرامشی هستید که طی این دو سال، در همه‌گیری ویروس کرونا از دست رفته؟! ست آبی و بنفش وری پری را امتحان کنید! این ترکیب تمام آنچه از آرامش و امید برای سال آینده می‌خواهید را برای شما به ارمغان می‌آورد. نکته‌ی جالب این‌جاست که رنگ لباس سال ۲۰۲۲ نه‌ تنها برای فصل گرم سال، بلکه در همین زمستان جاری هم به اندازه‌ی کافی برای استفاده جذابیت دارد؛ پس حتی یک روز را هم برای ساختن یک استایل جدید از این رنگ هدر ندهید!

6.رنگ لباس سال ۲۰۲۲ و ست رنگ بنفش با کرم

وری پری که درمیان خانواده‌ی رنگ‌های آبی، پرهیجان و دربین رنگ‌های خانواده‌ی قرمز، باوقار و متین ظاهر می‌شود، در ترکیب با رنگ کرم بیشتر بخش آبی خود را به رخ می‌کشد. اما در هر صورت، ست رنگ بنفش با کرم از آن ترکیب‌هایی است که به‌سادگی نمی‌توانید از کنارش عبور کنید. علاوه بر این، رنگ لباس سال ۲۰۲۲ در کنار تنالیته‌های مختلف زرد هم ترکیب زیبایی ایجاد می‌کند؛ بنابراین، با وجود جدید بودن وری پری در پالت شرکت پنتون، لازم نیست نگران ست کردن آن باشید. چون آنقدر رنگ‌های مختلف برای اینکار در اختیار دارید که بعید بتوانید از همه‌ی آن‌ها استفاده کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *